Bio-D Prostředek na mytí nádobí s vůní grepu hypoalergenní 5l

Značka: Bio-D
595 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Ostrá vůně růžového grapefruitu našeho koncentrovaného prostředku na mytí nádobí je jako slunce v lahvičce. Je to vstupenka, která oživí smysly a usnadní řešení té hromady špinavého nádobí. Je účinný na připálené skvrny a přitom hypoalergenní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do mytí nádobí se nikomu moc nechce. Ale krásná vůně a neuvěřitelná účinnost vám s tím rychle pomůžou. Dávkujte dle návodu a obsah vám vydrží dlouhou dobu.

Děkujeme, že kupujete velká balení. Je to výhodné pro vás i pro planetu, protože šetříte další výrobu obalů.

Všechny čistící a prací prostředky jsou navržené tak, aby jednoduše fungovaly. Přestože neobsahují konvenční chemii ani optické zjasňovače, dosahují ve spotřebitelských testech výsledky srovnatelné s konvenční (často toxickou) drogerii.

Jedna z priorit společnosti Bio-D je také vyrábět z udržitelných zdrojů a s ohledem na minimalizaci CO2, protože chceme udržet čistou planetu i pro naše děti. Naše produkty proto nezatěžují životní prostředí, obal je vyroben ze 100% recyklovatelného materiálu (post-consumer waste).

Zvířata máme rádi a netýráme je žádným testováním. Za to jsme obdrželi certifikaci Cruelty Free International (HHPS) – netestováno na zvířatech.

Přípravek je ideální, pokud doma nebo na chatě máte žumpu, septik nebo čistírnu odpadních vod. Protože neobsahuje chemii, nezabíjí bakterie a enzymy nutné pro jejich správné fungování a tím vám šetří další čas a peníze.

 

  • Účinný i na připálené skvrny.
  • S nádhernou vůní růžového grapefruitu.
  • 100% hypoalergenní vhodný i pro citlivou pokožku alergiků.
  • Silný koncentrát, stačí používat pouze malé množství.
  • B-corporation certifikace.
  • Vegan, netestováno na zvířatech.
  • Vhodný i pro žumpy a čistírny odpadních vod.
  • 100% recyklovatelný obal.

 

Dávkování:

Používejte střídmě: 10-15 ml (dvě čajové lžičky) by měly stačit na průměrnou velikost dřezu.

Abyste ušetřili vodu a energii efektivním mytím, ponořte nádobí do vody místo mytí pod proudem z kohoutku. Dodržujte doporučené dávkování. Efektivní mytí nevyžaduje mnoho pěny.

 

Složení:

Více než 30% Anionic Surfactant. Méně než 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Perfume, *Limonene, *Linalool *V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny. pH 11.5

 

Balení:

5 l