Bio-D Tablety do myčky 30ks

Značka: Bio-D
298 Kč
Dodání na náš sklad do 14 dnů
Můžeme doručit do:
10.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Chcete mít nádobí z myčky dobře umyté a zářivě čisté, ale přesto se chcete chovat ekologicky? Tak to zkuste naše tablety do myčky! Jsou účinné, dobře se skladují a přitom šetří uhlíkové emise při výrobě a při přepravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše tablety do myčky mají silný účinek, vaše nádobí bude zářivě čisté. Kompaktní design znamená, že při skladování zaberou jen velmi málo místa a hlavně šetří uhlíkové emise při výrobě a přepravě. Každá tableta je připravena k použití ve svém vlastním biologicky odbouratelném obalu rozpustném ve vodě, aby byl prášek před použitím suchý, a uložena v krabici ze 100% recyklovaného kartonu.

Obal udržuje tablety v suchu a chrání před vlhkostí při skladování. To znamená, že na vnější kartonové krabici není potřeba žádná plastová laminace, takže je snadno recyklovatelná.

Tablety do myčky jsou plně veganské, nikdy netestujeme na zvířatech. Jsou ale vhodné pro domácnosti s čistírnou odpadních vod nebo septiky, ve kterých nezabíjí přátelské bakterie nutné k jejich provozu.

 

  • Tablety pro dobře umyté a zářivě čisté nádobí z myčky.
  • Bezplastový obal.
  • Vegan, netestováno na zvířatech.
  • Vhodné i pro septiky a čistírny odpadních vod.
  • B-corporation certifikace.
  • O 40 % nižší hmotnost než u jiných předních značek.

 

Návod k použití a dávkování:

Odstraňte z nádobí zbytky jídla a opláchněte silně znečištěné kusy. Vložte do dávkovače jednu tabletu a pokračujte dle pokynů výrobce myčky.

Nemyjte v myčce křišťálové sklo, starý a ručně malovaný porcelán, nádobí zdobené glazurou, eloxovaný nebo barevný hliník, tepelně citlivé plasty, postříbřené, dřevěné nebo keramické příbory s rukojetí.

V případě tvrdé vody se doporučuje použití soli a Bio-D leštidla.

Po použití si umyjte ruce, krabici uzavřete a skladujte na chladném suchém místě při teplotě nepřesahující 40°C.

 

Složení:

5-15% Oxygen Bleaching Agents, <5% non ionic surfactants, Polycarboxylates, enzymes. Contains Subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Balení:

30x 12 g