Bio-D Prostředek na mytí nádobí s vůní mandarinky hypoalergenní 5l

Značka: Bio-D
595 Kč
Dodání na náš sklad do 7 dnů
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ostrá vůně růžového grapefruitu našeho koncentrovaného prostředku na mytí nádobí je jako slunce v lahvičce. Je to vstupenka, která oživí smysly a usnadní řešení té hromady špinavého nádobí. Je účinný na připálené skvrny a přitom hypoalergenní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalý společník pro každodenní mytí nádobí, ať je to jeden talíř z večeře nebo hora nádobí po rodinné oslavě. Nádobí zůstane čisté s příjemnou vůní a vaše ruce budou spokojené bez podráždění z chemie. Tu jsme totiž úplně vynechali a použili jen 100% přírodní složení.

Všechny čistící a prací prostředky jsou navržené tak, aby jednoduše fungovaly. Přestože neobsahují konvenční chemii ani optické zjasňovače, dosahují ve spotřebitelských testech výsledky srovnatelné s konvenční (často toxickou) drogerii.

Jedna z priorit společnosti Bio-D je také vyrábět z udržitelných zdrojů a s ohledem na minimalizaci CO2, protože chceme udržet čistou planetu i pro naše děti. Naše produkty proto nezatěžují životní prostředí, obal je vyroben ze 100% reyklovatelného materiálu (post-consumer waste).

 

  • Poradí si s mastnotou i připáleninami.
  • Certifikován jako vegan, HHPS.
  • 100% přírodní složení.
  • S vůní esenciálních olejů.
  • B-corporation certifikace.

 

Dávkování:

Používejte střídmě: 10-15 ml (dvě čajové lžičky) by měly stačit na průměrnou velikost dřezu.

Abyste ušetřili vodu a energii efektivním mytím, ponořte nádobí do vody místo mytí pod proudem z kohoutku. Dodržujte doporučené dávkování. Efektivní mytí nevyžaduje mnoho pěny.

 

Složení:

Více než 30% Anionic Surfactant. Méně než 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Perfume, *Limonene, *Linalool *V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny. pH 11,75. 

 

Balení:

5 l