Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí s vůní mandarinky 5l

Značka: Bio-D
595 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Univerzální čistič s desinfekcí se skvěle hodí na úklid mastných skvrn, nečistot nebo otisků prstů v kuchyni a v celé domácnosti. Díky provonění šťavnatou mandarinkou a nádechem pomerančového květu budete hledat záminky k úklidu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně mandarinky a pomerančového květu je tak šťavnatá, až se vám bude chtít uklízet, i když to není třeba! Ale působí rychle, takže místo drhnutí se můžete jít věnovat zábavě. Kromě vůně si ale tento čistič ploch skvěle poradí s mastnotou, nečistotami nebo otisky prstů v kuchyni a celé domácnosti. Obsahuje zároveň desinfekci, díky které bude váš domov nejen čistý, ale i bezpečný.

Tento silák nejen že uklidí plochy v domácnosti, ale zároveň vše účině desinfikuje. Vaše domácnost tak bude čistá a bezpečná, což je v období zvýšených respiračních onemocnění velmi oceňováno. Pomerančový olej skvěle rozpouští různé mastnoty a nečistoty.

Děkujeme, že si vybíráte velké balení, díky kterému bude vaše domácnost čistá a desinfikovaná po dlouhou dobu. Je finančně výhodné a šetříte výrobu dalších obalů.

Za celou téměř 30-letou historii značky jsme NIKDY netestovali na zvířatech (Cruelty free – Leaping bunny). Pečlivě vybíráme dodavatele a vždy dbáme na to, aby suroviny pocházely ze zdrojů respektujících člověka, zvířata i životní prostředí.

Pro výrobu používáme pouze ingredience přírodního původu, 100% rozložitelné v přírodě. Nepoužíváme žádnou děsivou chemii, GMO přísady, umělé vůně ani palmový olej. Obaly jsou vyrobené ze 100% recyklovaného plastu, pocházejícího z tříděného odpadu.

 

  • K úklidu ploch v domácnosti, s desinfekcí.
  • Splňuje přísnou potravinářskou normu BSEN1276-neutralizuje 99,9% škodlivých bakterií včetně E.coli, Salmonella a MRSA.
  • Dle britské normy EN14476 testován proti Corona viru.
  • S vůní šťavnaté mandarinky a pomerančového květu.
  • Vegan, netestováno na zvířatech, 100% recyklovatelný obal.
  • B-corporation certifikace.

 

Návod k použití:

Použijte jej na všechny tvrdé povrchy – jednoduše nastříkejte a po 60 sekundách setřete čistým vlhkým hadříkem.

 

Složení:

Pod 5%: Anionic Surfactant, Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid, Perfume, *Limonene, *Linalool. *V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny. pH 3

 

Balení:

5 l