O nás

Osobní zkušenosti s provozem septiku a čištěním jezírka na chatě mě dovedly až k vytvoření e-shopu s produkty pro čistírny odpadních vod, žumpy nebo lapače tuků V roce 2011 jsme začali prodávat výrobky se směsi enzymů, které skvěle fungují i na ucpaný odpad, čistění rybníčků nebo odstraňování skvrn, zápachu a plísní.

Veškeré výrobky máme odzkoušené a věřím jim. Produkty zkoušíme ve vlastním domě a zahradě, v septiku, jezírku, odpadu, kompostu nebo záhoně. Vím, co se hodí pro konkrétní situaci, pro konkrétní místo a rád vám poradím, ať jste chalupář nebo firma s profesionálním provozem. Používáme ekologické a přírodní prostředky a nepoužíváme chemii. Hledáme řešení bezpečná pro děti i zvířecí mazlíčky.

Při používání enzymů Subio, Trepsan, ale i všech ostatních, je velmi vhodné používat i nechemické čističe a přípravky. Proto jsme do nabídky přidali i eko drogerii značky Bio-D, tj. úklidové prostředky, vše pro mytí nádobí nebo WC a osobní hygienu bez chemie. A to z důvodu, že všechny tyto přípravky bezpečně fungují jako celek a nebrání správnému provozu vaší ČOV, septiku nebo suchého WC. Rád vám vyberu konkrétní výrobky i jejich kombinace.

Sám vyhledávám spolehlivé a rychlé e-shopy s možností poradit se a přesně takové služby poskytuji svým zákazníkům.

Budu rád za zpětnou vazbu, doporučení na Heureka.cz nebo sdílení na sociálních sítí. Vaše hodnocení nás posouvá dál.

O produktech, ekologickém čištění, aplikaci enzymů a dávkování našich produktů si můžete přečíst na našem blogu www.cista-priroda.cz/blog. Novinky, slevy a články můžete sledovat na našem Facebooku: Čistá příroda a Instagramu: cista_priroda.

 

Za tým Čisté přírody

majitel Robert Šimonek