Bio-D Prostředek na mytí nádobí a baby potřeby hypoalergenní 750ml

Značka: Bio-D
105 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Hledáte účinný prostředek na mytí nádobí, ale nechcete ani přírodní parfemaci? Tento bez námahy zvládne mastnotu i připálené skvrny. A protože je koncentrovaný, i s trochou toho zvládnete hodně! 100% hypoalergenní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělý prostředek na mytí nádobí bez parfemace. Stačí malé množství a umyjete opravdu hodně nádobí. Je bezpečný i pro pokožku alergiků nebo dětí, takže můžou bez obav pomáhat. Ideální pro všechny dětské lahvičky a další potřeby.

Všechny čistící a prací prostředky jsou navržené tak, aby jednoduše fungovaly. Přestože neobsahují konvenční chemii ani optické zjasňovače, dosahují ve spotřebitelských testech výsledky srovnatelné s konvenční (často toxickou) drogerii.

Prodáváme i ve verzi 5-litrového kanystru. Kupte si větší balení, ušetříte a nebude se zbytečně vyrábět další obal.

Jedna z priorit společnosti Bio-D je také vyrábět z udržitelných zdrojů a s ohledem na minimalizaci CO2, protože chceme udržet čistou planetu i pro naše děti. Naše produkty proto nezatěžují životní prostředí, obal je vyroben ze 100% recyklovatelného materiálu (post-consumer waste).

Zvířata máme rádi a netýráme je žádným testováním. Za to jsme obdrželi certifikaci Cruelty Free International (HHPS) – netestováno na zvířatech.

Přípravek je ideální, pokud doma nebo na chatě máte žumpu, septik nebo čistírnu odpadních vod. Protože neobsahuje chemii, nezabíjí bakterie a enzymy nutné pro jejich správné fungování a tím vám šetří další čas a peníze.

 

  • Velmi účinný prostředek na mytí nádobí a dětských potřeb bez parfemace.
  • 100% hypoalergenní, vhodné pro osoby s citlivou pokožkou.
  • Na celý dřez nádobí stačí pouze dvě čajové lžičky přípravku.
  • Vegan, netestováno na zvířatech, 100% recyklovatelný obal.
  • B-corporation certifikace.

 

Dávkování:

Používejte střídmě: 10-15 ml (dvě čajové lžičky) by měly stačit na průměrnou velikost dřezu.

Abyste ušetřili vodu a energii efektivním mytím, ponořte nádobí do vody místo mytí pod proudem z kohoutku. Dodržujte doporučené dávkování. Efektivní mytí nevyžaduje mnoho pěny.

 

Složení:

Více než 30% Anionic Surfactant. Méně než 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid. pH 11.5

 

Balení:

750 ml