Bio-D Prostředek na mytí nádobí s vůní mandarinky hypoalergenní 750ml

Značka: Bio-D
115 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Ostrá vůně růžového grapefruitu našeho koncentrovaného prostředku na mytí nádobí je jako slunce v lahvičce. Je to vstupenka, která oživí smysly a usnadní řešení té hromady špinavého nádobí. Je účinný na připálené skvrny, ale zároveň je hypoalergenní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalý společník pro každodenní mytí nádobí, ať je to jeden talíř z večeře nebo hora nádobí po rodinné oslavě. Nádobí zůstane čisté s příjemnou vůní a vaše ruce budou spokojené bez podráždění z chemie. Tu jsme totiž úplně vynechali a použili jen 100% přírodní složení.

Všechny čistící a prací prostředky jsou navržené tak, aby jednoduše fungovaly. Přestože neobsahují konvenční chemii ani optické zjasňovače, dosahují ve spotřebitelských testech výsledky srovnatelné s konvenční (často toxickou) drogerii.

Jedna z priorit společnosti Bio-D je také vyrábět z udržitelných zdrojů a s ohledem na minimalizaci CO2, protože chceme udržet čistou planetu i pro naše děti. Naše produkty proto nezatěžují životní prostředí, obal je vyroben ze 100% reyklovatelného materiálu (post-consumer waste).

 

  • Poradí si s mastnotou i připáleninami.
  • Certifikován jako vegan, HHPS.
  • 100% přírodní složení.
  • S vůní esenciálních olejů.
  • B-corporation certifikace.

 

Dávkování:

Používejte střídmě: 10-15 ml (dvě čajové lžičky) by měly stačit na průměrnou velikost dřezu.

Abyste ušetřili vodu a energii efektivním mytím, ponořte nádobí do vody místo mytí pod proudem z kohoutku. Dodržujte doporučené dávkování. Efektivní mytí nevyžaduje mnoho pěny.

 

Složení:

Více než 30% Anionic Surfactant. Méně než 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Perfume, *Limonene, *Linalool *V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny. pH 11,75. 

 

Balení:

750 ml