Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750ml

Značka: Bio-D
122 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Používejte tento zázračný produkt na dřezy, vany, sporáky, podlahy, dlaždice, pracovní povrchy a laky. Pro bezproblémový a rychlý úklid. Obsahuje pomerančový olej jako účinné odmašťovací činidlo a odpovídá potravinářské normě BSEN1276.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyčistit vše rychle, účinně a bezpečně. Zní to jako ze snu? Ne, náš čistič to opravdu umí. Aplikujte na hadřík a vyčištěte plochu. Při větším znečištění používejte neředěné, pro běžný úklid smíchejte malé množství s trochou vody.

Zvažte koupi velkého balení, vyplatí se vám i přírodě.

Na složení si dáváme opravdu záležet, je samozřejmost, že mýdlo neobsahuje ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené, fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně nebo umělá barviva.

Jedna z priorit společnosti Bio-D je také vyrábět z udržitelných zdrojů a s ohledem na minimalizaci CO2, protože chceme udržet čistou planetu i pro naše děti. Naše produkty proto nezatěžují životní prostředí, obal mýdla je vyroben ze 100% recyklovatelného materiálu (post-consumer waste).

Zvířata máme rádi a netýráme je žádným testováním. Za to jsme obdrželi certifikaci Cruelty Free International (HHPS) – netestováno na zvířatech.

Přípravek je ideální, pokud doma nebo na chatě máte žumpu, septik nebo čistírnu odpadních vod. Protože neobsahuje chemii, nezabíjí bakterie a enzymy nutné pro jejich správné fungování a tím vám šetří další čas a peníze.

 

  • Univerzální čistič na různé povrchy s desinfekcí.
  • S pomerančovým olejem jako účinným odmašťovadlem.
  • Ochrana proti E-coli a Salmonelle.
  • Vegan, netestováno na zvířatech, 100% recyklovatelný obal.
  • B-corporation certifikace.
  • Odpovídá přísné britské normě BSEN1276.
  • Bezpečné pro domácí mazlíčky.
  • Vhodné pro žumpy a septiky.

 

Dávkování a návod k použití:

Nastříkejte malé množství čistého přípravku na vlhký hadřík nebo houbu, otřete celou plochu a nechte působit alespoň 60 sekund. Otřete čistým vlhkým hadříkem.

Na podlahy nebo povrchy, kde není vyžadována dezinfekce, přidejte 20 ml přípravku do 5 l vody a aplikujte hadříkem nebo mopem.

Pro snížení dopadu na životní prostředí dodržujte doporučené dávky.

 

Složení:

Nad 30%: Anionic Surfactant. Pod 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil, *Limonene. *V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny. pH 4

 

Balení: 

750 ml