Subio Set pro restaurace a kuchyně

Značka: Subio
945 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Pro rozklad tuků v restauracích a kuchyních, řeší problémy s tuky v odpadních systémech, lapačích tuku a usazovacích jímkách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set pro restaurace a kuchyně se skládá ze tří produktů a je vhodný pro všechny kuchyňské provozy, které mají lapol nebo čistírnu odpadních vod.

1) Likvid 0,5 litru rozloží nanesený tuk v odpadní kanalizaci a odstraní mastnotu v kuchyni a zejména rozloží tuky v odlučovači tuků. Proto ho není nutné tak často vyvážet.
2) 2x Tablety Free flo do lapolu se umístí do lapolu nebo čistírny odpadních vod, kde velmi účinně rozkládá tuky. Zvolna se uvolňující enzymy a bakterie svou efektivní nepřetržitou prací likvidují tukové nánosy. 1 tableta dokáže pracovat v lapači 14 dní.
3) Rozklad tuků - Fat Breaker je směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách.

Balení:

1x Likvid 0,5 ml
2x Free Flo tableta do lapolu
1x Rozklad tuků 50g

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozklady tuků a lapoly
Podle aplikace: Sypké