Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí s pomerančovým olejem 5l

Značka: Bio-D
535 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Znáte to pořekadlo, že starý olej se nejlépe rozpouští tím novým? Univerzální čistič s desinfekcí obsahuje pomerančový olej, který se skvěle hodí na úklid mastných skvrn v kuchyni a v celé domácnosti. Působí rychle a neutralizuje bakterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento silák nejen že uklidí plochy v domácnosti, ale zároveň vše účině desinfikuje. Vaše domácnost tak bude čistá a bezpečná, což je v období zvýšených respiračních onemocnění velmi oceňováno. Pomerančový olej skvěle rozpouští různé mastnoty a nečistoty.

5 litrový kanystr vydrží dlouho a ekologický, šetříte další výrobu obalů. Děkujeme.

Za celou téměř 30-letou historii značky jsme NIKDY netestovali na zvířatech (Cruelty free – Leaping bunny). Pečlivě vybíráme dodavatele a vždy dbáme na to, aby suroviny pocházely ze zdrojů respektujících člověka, zvířata i životní prostředí.

Pro výrobu používáme pouze ingredience přírodního původu, 100% rozložitelné v přírodě. Nepoužíváme žádnou děsivou chemii, GMO přísady, umělé vůně ani palmový olej. Obaly jsou vyrobené ze 100% recyklovaného plastu, pocházejícího z tříděného odpadu.

 

  • K úklidu ploch v domácnosti, s desinfekcí.
  • Splňuje přísnou potravinářskou normu BSEN1276 – neutralizuje 99,9 % škodlivých bakterií včetně E.coli, Salmonella a MRSA.
  • Dle britské normy EN14476 testován proti Corona viru.
  • S pomerančovým olejem.
  • Vegan, netestováno na zvířatech, 100% recyklovatelný obal.
  • B-corporation certifikace.

 

Návod k použití:

Použijte jej na všechny tvrdé povrchy – jednoduše nastříkejte a po 60 sekundách setřete čistým vlhkým hadříkem.

 

Balení:

5 l