Bio-D Leštidlo do myčky 750ml

Značka: Bio-D
159 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Leštidlo do myčky je velmi efektivní, vaše nádobí a sklo bude krásně lesklé, nebudou na něm kapičky od vody nebo šmouhy. Využijte bezpracné mytí nádobí naplno a oslňte skvěle zářivým nádobím! Lze použít do všech typů myček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud máte myčku, chcete rovnou vytáhnout krásné nádobí a ne ho muset ještě přelešťovat. Přidejte naše leštidlo do myčky a vaše nádobí bude zářivé a bez skvrn.

Na složení si dáváme opravdu záležet, je samozřejmost, že mýdlo neobsahuje ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené, fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně nebo umělá barviva.

Jedna z priorit společnosti Bio-D je také vyrábět z udržitelných zdrojů a s ohledem na minimalizaci CO2, protože chceme udržet čistou planetu i pro naše děti. Naše produkty proto nezatěžují životní prostředí, obal mýdla je vyroben ze 100% recyklovatelného materiálu (post-consumer waste).

Zvířata máme rádi a netýráme je žádným testováním. Za to jsme obdrželi certifikaci Cruelty Free International (HHPS) – netestováno na zvířatech.

Přípravek je ideální, pokud doma nebo na chatě máte žumpu, septik nebo čistírnu odpadních vod. Protože neobsahuje chemii, nezabíjí bakterie a enzymy nutné pro jejich správné fungování a tím vám šetří další čas a peníze.

 

  • Pro dosažení vysokého lesku.
  • Vhodné pro všechny typy myček.
  • Nevadí čistírnám odpadních vod, žumpám a septikům.
  • Vegan, netestováno na zvířatech, 100% recyklovatelný obal.
  • B-corporation certifikace.

 

Návod k použití:

Naplňte zásobník leštidla vaší myčky dle pokynů výrobce. Pravidelně kontrolujte hladinu leštidla, abyste měli čisté a lesklé nádobí.
Respektujte životní prostředí, myčku zapínejte pouze zcela naplněnou, volte mycí programy s nízkou teplotou a dodržujte pokyny k dávkování.

 

Složení:

Méně než 5%: Ethanol, Citric Acid, Anionic Surfactant, Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride. pH 2.25

 

Balení:

750 ml