Výhodné balíčky drogerie pro čistírny a septiky

 

Máme pro vás výhodné balíčky, které vám usnadní život

Pokud máte čistírnu odpadních vod nebo septik a žumpu, nemusíte si již lámat hlavu co používat, abyste systému neublížili a vše bez problémů fungovalo. 

Naše balíčky
- jsou cenově výhodnější
- šetří čas, který byste věnovali výběru
- jsou osobně prověřené, že fungují

Tak neváhejte a prozkoumejte je zde - Výhodné balíčky

Můžete si vybírat z několika variant pro septik nebo pro čistírnu odpadních vod. Záleží jen na vás jestli chcete přípravky jen na toaletu a nádobí nebo máte myčku nádobí a do vaší čistírny vypouštíte odpad z pračky atd.

Chceme vám usnadnit výběr, abyste neztráceli čas hledáním a také vám chceme ušetřit při koupi uceleného balíčku i peníze. Proto jsou všechny balíčky cenově zvýhodněné a levnější, než kdybyste produkty kupovali samostatně. Ty co chtějí uklízet většinu věcí ekologicky, odměníme poštovným zdarma, jelikož na největší balíček je doprava zdarma. 

Postupně bychom chtěli balíčky rozšiřovat na každou problematiku ve vašem domě. Sbíráme od vás zpětnou vazbu a sami výrobky důkladně zkoušíme a víme tak, který výrobek se ke kterému hodí.

Nejsme výrobci, takže vám nenutíme jen určitou značku, ale čistírny odpadních vod a septiky provozujeme již 15 let, takže máme každou novinku ozkoušenou a vybrané i své top produkty, o které se s vámi rádi podělíme.

 

Tak neváhejte a prozkoumejte je zde - Výhodné balíčky