Domácí mazlíčci: zápach a skvrny

 

My, co máme domácí mazlíčky, víme, že se někdy stane nehoda nebo je po našich mazlíčcích zápach.

Jak se ale takové skvrny nebo zápachu zbavit?

Důležité je, aby prostředek byl přírodní a ekologický. Žádná chemie. Určitě nechcete vašemu zvířátku ublížit. Také byste mu přeci packy v Savu neumyli a sobě také ne.

Hlavně malé děti vše olizují a zkoumají a určitě nechcete, aby olízli zbytek chemického čistícího prostředku.

Pozor si musíte dávat také na podráždění pokožky, které může vést až k alergii. Ale hygienu se nevyplácí podceňovat třeba i kvůli toxoplazmóze.

Řešení, které pro vás jako chovatele vlastních koček máme ozkoušené, je Likvidátor kočičího zápachu, který od nás odebírají i útulky.

Pokud máte štěňátko nebo pejska, budete potřebovat Likvidátor psích zápachů. A výrobce Subio myslel i na majitele hlodavců, křečků, morčat a na jejich zápach. Pro ně je tu Likvidátor zápachu z křečků a morčat

Těmito výrobky odstraníte zápach. Stačí ho pravidelně stříkat na pelíšky a záchody, případně místa kde se váš miláček pohybuje. Jelikož jde o zcela přírodní a ekologické přípravky nemusíte se bát, že byste zvířeti ublížili.

Pokud se stane i nějaká vážnější nehoda a vznikne skvrna, máme pro váš výrobek Stop skvrnám. Tento produkt umí odstranit všechny přírodní skvrny, to znamená, že i nehody od mazlíčků.

Stačí nastříkat a nechat působit. A až poté skvrnu vyperte.

S těmito výrobky jste na vaše domácí mazlíčky připraveni a žádný zápach a skvrna vás nepřekvapí.