Bio-D Bělidlo a odstraňovač skvrn a pachů na prádlo 400g

Značka: Bio-D
98 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Tento bělící zázrak na bázi kyslíku lze použít jako antibakteriální a dezinfekční bělidlo při praní, odstraňování zápachu a skvrn. Používá se ve spojení s Bio-D pracím prostředkem nebo pracím práškem, odstraňuje skvrny a udržuje bílé prádlo a jasné barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvrny a velký zápach na prádle nás někdy dokážou pořádně potrápit. Obzvlášť, pokud prádlo potom nosí malé děti nebo alergici. Zkuste vyzkoušet náš výrobek na bázi kyslíku, který si zákazníci velmi chválí. A bude po problémech. Pro plnou účinnost ho používejte spolu s pracími gely nebo prášky Bio-D.

I přes svou účinnost bělidlo neublíží bakteriím v čistirnách odpadních vod, žumpách a septiku.

Náš tip: zkuste odstraňovač skvrn smíchat s trochou vody a směs použít k čištění spár mezi dlaždicemi. Zabírá i na skvrny od čaje a kávy v hrncích.

 

  • Antibakteriální a dezinfekční bělidlo.
  • Účinné v kombinaci s pracími prostředky Bio-D.
  • Vhodné i pro citlivou pokožku alergiků nebo dětí.
  • Pro vegany, netestováno na zvířatech, vhodné pro septiky.
  • B-corporation certifikace.

 

Dávkování:

Praní v pračce: Přidejte do praní jednu polévkovou lžíci (15 g) pracího bělidla navíc k běžnému pracímu prostředku Bio-D.

Ruční praní: Přidejte jednu polévkovou lžíci (15 g) pracího prostředku na každých 5 litrů vody navíc k běžnému pracímu prostředku Bio-D. Ujistěte se, že se prášek zcela rozpustil.

Namáčení: Přidejte jednu polévkovou lžíci (15 g) pracího prostředku na každých 5 litrů vody navíc k běžnému pracímu prostředku Bio-D. Ujistěte se, že se prášek zcela rozpustil.

 

Složení:

5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Pod 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids. pH 10.5

 

Balení:

400 g