9 důvodů proč nakupovat u nás

 

1) Objednávky balíme do recyklovaných obalů. Snažíme se nevytvářet žádný zbytečný odpad, takže využíváme veškeré staré krabice a výplně.

2) Spolupracujeme pouze s vybranými spolehlivými výrobci. Tito společnosti vyrábějí skutečně pouze ekologické výrobky za dodržení nejvyšších standardů. Dbají na ekologii a životní prostředí.

3) Většinu zboží se snažíme držet skladem v dostatečném počtu kusů. Proto jsme schopni dodávat objednávky velmi rychle.

4) Všechny produkty známe. Sami jsme začali produkty nejdříve používat a následně prodávat, jelikož nás zaujaly. Výrobky Subio používáme již 10 let a nikdy nás nezklamaly. Trepsany od společnosti Tekon prodáváme již pátým rokem a od zákazníků z profesionálního odvětví na ně máme jen kladné reakce. Z našich zkušeností a odezvy od zákazníků vám dokážeme hravě vymyslet řešení i pro váš problém doma, na zahradě nebo ve vaší výrobní společnosti. A Baktoma je na trhu velmi oblíbená značka, která účinné bakterie a enzymy pro různé pužití.

5) Ke každému zákazníkovi se chováme individuálně, jsme připraveni vyslechnout jeho problém a pomoci mu. Nejsme jen prodejna, jsme odborníci a lidé, kteří se o vás postarají a pomohou vám.

6) Abychom vám byli blíže, nabízíme všechny druhy dopravy. Osobní odběr v naší partnerské prodejně, výdejní místa společnosti Zásilkovna, kurýr PPL a Českou poštu. Objednávky zasíláme také na Slovensko. Zaplatit nám můžete na dobírku, bankovním převodem nebo platební kartou. 

7) Produkty dáváme do akcí, kdy máte možnost zakoupit zboží za velmi výhodné ceny.

8) Oproti jiným prodejcům, ale i výrobcům jsou naše slevové akce skutečné. Nejde jen o umělé navýšení ceny a následnou slevu.

9) Enzymatické a ekologické výrobky prodáváme od roku 2011. Což je pro nás důkazem, že jsou s námi zákazníci spokojeni a vracejí se. Děkujeme za důvěru a těšíme se na vás i v dalších letech.