Bio-D Čistič na sklo a zrcadla náplň 500ml

Značka: Bio-D
115 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější? Ten, kdo se vidí v zářivém zrcadle bez šmouh, otisků prsků a dalších nečistot! Čistič lze použít také jako leštěnku na nerezové povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění a leštění skla v jednom. Pomáhá od šmouh, otisků prstů a nečistot. Vaše zrcadla budou jen zářit. Dá se použít i k leštění nerezových povrchů.

Toto balení je náhradní náplň. 

Pro výrobu používáme pouze ingredience přírodního původu, 100% rozložitelné v přírodě. Nepoužíváme žádnou děsivou chemii, GMO přísady, umělé vůně ani palmový olej. Obaly jsou vyrobené ze 100% recyklovaného plastu, pocházejícího z tříděného odpadu.

Všechny čistící a prací prostředky jsou navržené tak, aby jednoduše fungovaly. Přestože neobsahují konvenční chemii ani optické zjasňovače, dosahují ve spotřebitelských testech výsledky srovnatelné s konvenční (často toxickou) drogerii.

 

  • Odstraňuje nečistoty a šmouhy ze skla, sklo je po použití lesklé.
  • Čistič a leštěnka v jednom.
  • Lze použít i na nerezové povrchy.
  • Vegan, netestováno na zvířatech.
  • 100% recyklovatelný obal (post-consumer waste).
  • B-corporation certifikace.

 

Návod k použití:

Nastavte trysku do polohy sprejování. Nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm. Ihned otřete suchým, čistým hadříkem. Pro jiskřivý lesk beze šmouh otřete ještě jednou suchou stranou hadříku.

 

Složení:

Méně než 5%: Citric Acid, Anionic Surfactant, Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil. pH 3.05

 

Balení: 

500 ml