Vše o Trepsanu a jaký druh vybrat

 

Enzymatické čističe Trepsan jsou naší ověřenou stálicí pro domácí čistírny odpadních vod, žumpy, septiky, ale i ucpané odpady a profesionální potravinářské provozy. 

Pokud váháte, který druh Trepsanu vybrat, přečtěte si, jaký je mezi nimi rozdíl.

 

Co mají všechny druhy Trepsanů společného? 

  • Trepsan je koncentrovaná biologicky aktivní směs vybraných druhů enzymů s vysokou štěpící aktivitou pro rozklad organických látek jako jsou rostlinné i živočišné tuky, výkaly, bílkoviny, škroby, sacharidy a celulóza.
  • Zlepšuje kalové hospodářství (podporuje separaci kalu) a několikanásobně prodlužuje dobu vývozu jímky, žumpy či septiku.
  •  Je netoxický, nepoškozuje životní prostředí, armatury ani žádné jiné materiály.
  • Pomáhá, aby se provozovatel nedostal do konfliktu s příslušným vodohospodářským orgánem, hygienou, ČOI apod.
  • Trepsan je ideální aplikovat do vstupu odpadního systému. Výrobku nevadí ani protékající voda, protože se okamžitě naváže na nečistoty i staršího data.

 

Druhy Trepsanů

Klasik - Standardní
Trepsan Klasik je určen pro rodinné domy a chaty. Působí preventivně a při běžném provozu. Prodlužuje dobu vývozu, výrazně snižuje zápach, rozkládá usazeniny i staršího data. Trepsan Klasik je nejlevnější z řady Trepsanů.

Forte - Zesílený
Trepsan Forte má zesílený účinek pro zatěžované výrobny a hodně využívané čistírny odpadních vod u rodinných domů. Lze použít i při nárazovém přetížení. Rozpouští a uvolňuje tukové a další nánosy v odpadních systémech.

Profi - Nejsilnější
Trepsan Profi je nejsilnější variantou určenou pro problematické provozy, cukrárny a výrobny. Lze použít i při nárazovém přetížení ČOV. Je správnou volbou pro obecní ČOV a havarijní stavy čistíren. Je vhodný do lapačů tuků a na velmi zatížené a ucpané odpady. I přes vyšší cenu se vyplatí díky super účinku.

 

Velikosti prodávaných Trepsanů

Nabízíme balení:

  • 1 litr
  • 3 litrů
  • 5 litrů
  • 10 litrů
  • 17 litrů

Samozřejmě čím větší balení, tím výhodnější cena. 
Poštovné zdarma již u 5litrových balení.

 

Stále nevíte, co si vybrat? 

Pro běžný dům je vhodné balení 3 až 5 litrů ve variantě Forte. 
Pro profi provozy a namáhané čistírny je vhodné balení 5 až 10 litrů ve variantě Profi

 

 

Produkty (a enzymy v nich obsažené) máme vždy čerstvé a podle zákona je vhodné je spotřebovat do 24 měsíců od data výroby. Přesto však bez problémů fungují mnoho let po uvedeném termínu spotřeby. Takže i když balení zapomenete spotřebovat, není čeho se bát, výrobek bude funkční. 

Skladujte vždy v temném prostředí v teplotách +5 až +20 stupňů. 

Výrobek funguje i v mrazu.

Koupit Trepsany