Sonett Tekuté mýdlo na skvrny 120 ml

Akce
Značka: Sonett
79 Kč –18 %
sonett-tekute-mydlo-na-skvrny-120-ml
79 Kč –18 % 64 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Vysoce účinný prostředek proti skvrnám od ovoce, krve, inkoustu, propisky, trávy, tuku atd. Vhodný pouze na bílé a stálobarevné prádlo (stálost barev otestujte na malém kousku).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původ a vlastnosti jednotlivých složek:
Mýdlo jako aktivní prací látka se získává jednoduchým vařením tuků s louhem. Každá tuková báze má díky svému různému původu poněkud odlišné prací vlastnosti. Mýdlo vyrobené z řepkového a olivového oleje s cukrovým činidlem a deriváty kokosového oleje rozpouští špínu a podporuje skvrny-odstraňující sílu hovězí žluče. Cukrové činidlo a deriváty kokosového oleje jsou získávány chemickou konverzí pomocí kyselin ze surových materiálů čistě rostlinného původu - cukr, škrob a kokosový olej. Olej z pomerančové kůry dále zintenzivnňuje tuky-rozpouštěcí sílu celého produktu.

Biologické odbourávání:
Mýdlo ztrácí okamžitě po použití, v bezprostřední reakci s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě, své vlastností snižující povrchové napětí (primární odbourávání), a nenapadá tak už živé organismy. Vápenaté mýdlo je následně ze 100 % rozkládáno na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Cukrové činidlo a deriváty kokosového oleje jsou získávány chemickou konverzí pomocí kyselin ze surových materiálů čistě rostlinného původu a kompletně si zachovávají svou přirozenou strukturu. Pro mikroorganismy je proto snadné je kompletně rozložit. Hovězí žluč je jako čistě přírodní produkt během krátké doby úplně odbourána a vrácena do přírodního koloběhu.

Dávkování: 20-30ml přípravku přidejte k hlavnímu praní. Aplikuje se přímo na skvrny.
Účinkuje při teplotách od 30°C do 60°C

Celý obal je recyklovatelný

Složení:
Aqua, potassium soap, alkylpolyglucoside C8-14, alcohol, fel tauri siccum, potassium citrate, perfume (fragrance), limonene, linalool, geraniol

Balení: 120 ml